Haber

Nedeni belli! Konyaspor Aykut Kocaman’la çalışmak istemiyor

Bu sezon Süper Lig’e istediği gibi başlayamayan ve kötü gidişatına son verecek teknik direktör arayışını sürdüren Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen, takımın başına Aykut Kocaman’ın getirileceği iddialarına ilişkin açıklama yaptı. takım.

“UZUN ZAMANDIR TAKIM ÇALIŞTIRMADI”

Aykut Kocaman için değerlendirmelerde bulunan Özgökçen, “Konyaspor kulübüyle çalışmak isteyen birçok isim bize geliyor. İsimleri değerlendiriyoruz. Doğal olarak bu isimlerden biri de Aykut Kocaman. Bir antrenörümüz Konyaspor’da belli bir başarıya ulaştı,” dedi. ancak uzun süredir bir takım çalıştırmıyor. Oyuncu profilimiz, oyun sistemimiz, bunların tartışılması sonucunda; “Yönetim kurulu olarak çok fazla Aykut’la çalışmanın doğru olmadığı kanaatine vardık. öğretmenler.”

“BİR KARAR VERİLECEK”

Ekip adına hareket ettiklerini belirten başkan, “Aykut Hoca ile görüştük ama kabul etmedi ya da geliyordu, öyle bir şey yok. Bizim kendi bünyemizdedir ama düşünmedik.” O dönemde Aykut Hoca’yla ilgili çok şey vardı. Diğer isimlerle ilgili de böyle bir tartışma vardı.” “Para yatırdıktan sonra zaten harekete geçiyoruz. Direkt Ali Hoca’nın adı gündeme geldi, hemen buluşalım, öyle bir şey yok. Bize uygun mu olmaz mı diye bakıyoruz. Sonuçta bir karar verilecek. yapıldı” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu