Ekonomi

İstanbul’da bayramın arifesinde ve tatilin ilk gününde sağanak yağış bekleniyor

Meteoroloji 1’inci Bölge Müdürlüğü’ne bağlı İstanbul Bölge Varsayım ve Erken Uyarı Merkezi’nden yapılan açıklamaya göre, arifenin ve bayramın ilk günü tüm bölgede, ikinci ve üçüncü günün büyük bölümünde yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. gün orta ve çok bulutlu olacak.

Sıcaklıkların mevsim normalleri civarında seyredeceği bölgede yağışların kısa süreli yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak şeklinde olması bekleniyor.

Arife ile bayramın ilk gününde İstanbul, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Kocaeli, Sakarya ve Yalova’da yerel sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor.

Bayramın ikinci gününde bölge genelinde parçalı ve çok bulutlu, Sakarya’nın güney ve doğusu ile Kırklareli’nin Babaeski ve Pehlivanköy, Edirne’nin Uzunköprü ve Havsa, Tekirdağ’ın Hayrabolu ilçelerinde sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı olması bekleniyor.

Bayramın üçüncü gününde ise bölge genelinde havanın parçalı ve çok bulutlu olması bekleniyor.

İstanbul’da tatilin son günlerinde yağış yok

Ramazan Bayramı’nda havanın parçalı ve çok bulutlu geçeceği İstanbul’da, bayramın arifesinde ve ilk gününde kısa süreli ve yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor.

Bayramın ikinci ve üçüncü gününde yağış beklenmeyen kentte en düşük ve en yüksek sıcaklıkların ise Perşembe günü 9/16, Cuma günü 10/16, Cumartesi günü 10/17, Cumartesi günü ise 10 olacağı iddia ediliyor. /17 Pazar günü.

guclukonak-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu